sobota, 11 lutego 2012

Krajowe Uroczystości Roku Wagnera!

OCZEKUJEMY: INICJATYW, POMYSŁÓW, IDEI, ZGŁOSZEŃ WOLONTARIUSZY, SPONSORINGU ORAZ CHĘTNYCH DO DZIAŁANIA LUDZI DOBREJ WOLI... Rok 2012 polscy żeglarze ogłosili Rokiem Władysława Wagnera, Sukcesem zakończyły się uroczystości na Beef Island. Tablica Pamiątkowa przypomina na dalekich wyspach o naszym rodaku.
Nadszedł czas, by i w Ojczyźnie głośniej usłyszano o Władysławie Wagnerze.


Uczcijmy godnie wielkiego żeglarza, zorganizujmy -

Krajowe Uroczystości Roku Wagnera!

Koordynator obchodów Roku Wagnera
w Polsce

3 komentarze:

 1. KOMENTARZ SKOPIOWANY ZE STRONY
  http://www.prv.pl/commentator-comments/id,150330
  ______________________________

  Panie Andrzeju,
  właśnie dodałem wpis na witrynie-matce Waszego projektu.
  Chciałbym tak jak Pana poprzedników móc oglądać za pomocą tej witryny postępy przygotowań do K.O.R.W. - a po okresie przygotowań wielki finał.
  Może, jeśli czas, zdrowie i finanse pozwolą to bym się na to wybrał, bo na BVI to jak na starego szczura lądowego za daleko.
  Panie Andrzeju, czekam na nowe wiadomości!
  Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 2. Andrzej Radomiński

  79.163.11.108
  Witam serdecznie drogi Panie Jerzy - herbu "Szczur Lądowy"
  Witam na naszej raczkującej stronce i odpowiadam jednocześnie na pańskie postulaty zawarte we wpisie na str. głównej. Pierwsza PEWNA data to oczywiście 08-07 2012 GDYNIA BASEN JACHTOWY Zapraszamy. Już dziś trudno jest ustalić wszystkie daty bowiem sytuacja jest in statu nascendi... A nie zależy jedynie od nas.
  O wszystkich ustalonych wydarzeniach będziemy informować.
  Dla chętnych do pomocy, zaś właśnie zsyłamy do druku bibliofilskie, bogato ilustrowane - rocznicowe wydanie nowelki Zbyszka Turkiewicza z Toronto - które wśród "zasłużonych" rozprowadzać będziemy już od Krakowskiego Festiwalu Shanties, na wszystkich większych imprezach żeglarskich w Kraju... Dla chetnych do współpracy uruchomilismy nasz specjalny adres mailowy. ZAPRASZAMY

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto się zna na teleturniejach?Czy można tam (np.do"1 z 10") zaproponować pytanie:"kto był pierwszym polskim żeglarzem który opłynął świat?" Wiele osób by usłyszało wreszcie prawidłową odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń

Ahoj!
Prosimy o podpisywanie komentarzy - anonimowych nie publikujemy.
Dziekujemy!